Aktuální situace:

  • S ohledem na stávající stav je u nás přerušena jezdecká sezóna a omezen pohyb osob od 10.3. s předpokladem do konce března. 
  • Dle stávajícíh informací Ministerstva školství se nyní všichni věnujeme výuce dětí doma a letní prázdniny by měly proběhnout ve standardním termínu. Tábory jsou u nás v rodinném kruhu a v menším počtu dětí. V případě změny a nemožnostu uskutečnění vámi vybraného termínu budeme vzniklou situaci řešit individuálně s možností změny termínu. 

 

Sportovní pobyty pro rok 2020.

Turnus 1: 5.7. - 11.7.2020, Turnus 2: 12.7. - 18.7.2020, Turnus 3: 9.8. - 15.8.2020. 

 

Jízda na koni - výuka jízdy na koni.

 

Můžete si u nás objednat i dárkové poukazy.

 

Léčebné aktivity s využitím našich koní.

 

Rodinný Statek Vysoké se nachází v malé vesničce Vysoké v CHKO Žďárské vrchy v blízkosti města Žďár nad Sázavou a v dostupnosti pěší procházky k památce UNESCO Zelená hora.

 

Umožníme Vám i Vašim dětem poznat požitek nejkrásnějšího pohledu na svět, pohledu ze hřbetu koně, a dále, dle individuálního zájmu, také relaxaci při jejich ošetřování.

Zároveň se můžete podívat, a třeba nejen to, na všechna námi chovaná zvířata.

 

 

Jak u nás utíká čas a informace o novinkách najdete v části Novinky ze života u nás.

Fotky z naší indiánsko-kovbojské svatby naleznete ve fotogalerii.

 

V současné době probíhá rekonstrukce ubytovací části.

 

Vysočina je jednou z nejekologičtějších oblastí ČR, a proto je právem nazývána Zeleným srdcem České republiky. Svoji odpočinkovou dovolenou prožijete obklopeni klidným prostředím lesů, luk, pastvin a rybníků. Pokud se budete chtít jen tak toulat s batohem na zádech, velké množství turistických tras Vám spolehlivě ukáže správný směr. Velkou Výzvou pro náročné cykloturisty je nádherný kopcovitý terén Vysočiny, který převyšuje hranici 800 m n.m. a okolní oblast je protkána i cyklostezkami. A pokud zajdete s dětmi do okolních lesů na houby, jahody nebo maliny, pak věřte, že u nás zaručeně rostou!  A v zimním období je Vysočina protkaná velkým množstvím upravených běžeckých tratí a Skiareály, jejichž nabídka a kvalita se stále rozšiřuje.

 

 

JS - Statek Vysoké

Vysoké 24

591 01 Žďár nad Sázavou

 

Vítek Kratochvíl

724 046 452

 

Lenka Kratochvílová

720 134 842


...

Náhodná fotografie